Szkolenie Operator i Stażysta skutera ratowniczego WOPR – 4-6.09.2020

WOPR Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza na specjalistyczne trzydniowe szkolenie dla ratowników w zakresie ratownictwa wodnego z wykorzystaniem skutera ratowniczego w stopniu potrzebnym do udzielenia pomocy na akwenach morskich i śródlądowych. Szkolenie certyfikowane!

Celem szkolenia jest przygotowanie ratowników do wykonywania działań ratowniczych przy użyciu skutera z platformą. Szkolenie obejmuje nauczanie i doskonalenie technik ratowniczych nie objętych programami innych szkoleń ratowniczych czy motorowodnych.

 

Termin: od 04.09 (piątek) godz 13:00 do 06.09 (niedziela) , godzina zakończenia uzależniona od warunków pogodowych.

Wyposażenie indywidualne: dres, obuwie z twardą podeszwą do pracy w wodzie, pianka, kask, buty neoprenowe, okulary przeciwsłoneczne, rękawice neoprenowe lub techniczne oraz gwizdek ratowniczy. Zimowa czapka i komin (okrycie szyi) mogą być przydatne.

Lokalizacja: Plaża w Dźwirzynie / Stanica Wodna w Dźwirzynie ul. Jachtowa

Koszt szkolenia: 700,00 zł.

Organizator zapewnia: Wyżywienie, nocleg, materiały edukacyjne.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia drogą internetową poprzez wypełnienie formularza na stronie: https://www.interankiety.pl/i/pJzYDR5M

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób!

Załączniki:

Załącznik_ankieta_epid epidemiologiczna

REGULAMIN-szkolenia-09_2020-skuter

HARMONOGRAM-szkolenia-skuterowego-09_2020

Wpłaty za udział w szkoleniu dokonywane są przez uczestników kursu na konto WOPR WZ nr: 65 1240 1864 1111 0010 1700 8856 przed rozpoczęciem szkoleniem.  Na miejscu nie ma możliwości dokonywania opłat za egzamin i szkolenie.

 

Uczestnik zobowiązany jest posiadać ubiór dostosowany do warunków pogodowych, umożliwiający wypłynięcie łodzią bezkabinową/skuterem na pełne morze oraz przebywanie w takich warunkach przez 3-4h. Organizator zapewnia kamizelki ratunkowe.