Praca dla ratownika – pływania hotelu Radisson BLU w Szczecinie

WOPR Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza nabór na stanowisko Ratownika Wodnego na pływalnię hotelu Radisson BLU w Szczecinie.
Informacje dotyczące miejsca pracy:

1.    Miejsce wykonywania pracy: Pływalnia hotelu Radisson BLU w Szczecinie przy Placu Rodła.
2.    Wymiar czasu pracy: cały etat, 8h/dzień.
3.    Umowa zlecenie, w systemie czasu pracy zmianowej.
4.    Rozpoczęcie pracy z dniem : od zaraz

Ogólny zakres obowiązków.
1.    Wykonywanie czynności ratownika oraz ciągła obserwacja akwenu i czuwanie nad bezpieczeństwem kąpiących się przebywających na basenie.
2.    Udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Oczekiwania pracodawcy.
1.    Warunek konieczny: posiadanie uprawnień Ratownika Wodnego.
2.    Obowiązkowo posiadanie legitymacji WOPR z aktualnymi wpisami.
3.    Obowiązkowo ukończenie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy.
4.    Dyspozycyjność.

Pracodawca zapewnia:
1.    Uniform ratowniczy
2.    Wyżywienie
CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na e-mail: wiklak@wopr.szczecin.pl

Osoba kontaktowa Patryk Wiklak tel. 693 894 968