Praca dla ratownika – pływalnia Goleniów

Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie – Pływalnia „FALA” ogłasza nabór na dwa wolne stanowisko ratownika wodnego.
Informacje dotyczące zgłoszenia miejsca pracy.
1.    Miejsce wykonywania pracy Pływalnia „Fala” 72-100 Goleniów ul. Niepodległości 1.
2.    Wymiar czasu pracy: cały etat, 8h/dzień.
3.    Umowa na czas określony, w systemie czasu pracy zmianowej.
4.    Rozpoczęcie pracy z dniem : od zaraz
Ogólny zakres obowiązków.
1.    Wykonywanie czynności ratownika oraz ciągła obserwacja akwenu i czuwanie nad bezpieczeństwem kąpiących się przebywających na basenie.
2.    Udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Oczekiwania pracodawcy.
1.    Warunek konieczny: posiadanie uprawnień wodnego ratownika pływalni.
2.    Obowiązkowo posiadanie legitymacji WOPR z aktualnymi wpisami.
3.    Obowiązkowo ukończenie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy.
4.    Dyspozycyjność.
5.    Doświadczenie w pracy na stanowisku ratownika.
CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na e-mail: zsztech@op.pl
Osoba kontaktowa Jolanta Rakowska tel. 91 418 00 50